Ispiši ovu stranicu

Višća hat-trickom osigurao drugu pobjedu Prosinečkog na klupi BiH

02 Lipanj 2018

Nakon što su remizirali s Crnom Gorom prije tri dana, izabranici Roberta Prosinečkog uspješno su prošli gostovanje u Južnoj Koreji. Zmajevi su pobijedili domaćina s 3:1, piše Goal.

Bila je to utakmica u kojoj su više pokazali gosti, a inicijativa im se isplatila u 30. minuti kada je Višća zakucao loptu nakon ubačaja Ćivića.

Međutim, odmah minutu kasnije Lee Yae Sung zabija i Južna Koreja izjednačuje. Takav rezultat je stajao na semaforu sve do kraja prvog poluvremena kada u 45. minuti ponovno pogađa Višća ovog puta na asistenciju Harisa Duljevića.

Zmajevi su pobjedu potvrdili u 79. minuti kada Edin Višća postiže svoj treći gol na utakmici i postavlja na kraju konačan rezultat 3:1. Bila je ovo šesta utakmica Žutog na klupi Zmajeva te ujedno i njegova druga pobjeda.

Dosad je uz te dvije pobjede, skupio i tri remija uz jedan poraz, onaj od Meksika (1:0).