Ispiši ovu stranicu

NK Travnik uvjerljiv u Hadžićima, visoka pobjeda protiv FK Radnika

07 Ožujak 2021

FK Radnik je u prvom kolu proljetnog dijela prvenstva u Hadžićima ugostio NK Travnik koji mu je nanio uvjerljiv poraz.

Prvu kakvu takvu priliku vidjeli tek u 20. minuti kada je Travnik zaprijetio preko Vujice. Malo nakon toga Veziri dolaze do gola i to preko Čatića koji se ove zime vratio iz Veleža u svoj klub. Tim se rezultatom otišlo na odmor.

Travničani su i u nastavku bili bolji rival, stvarali su šanse, a do novog gola su došli u 58. minuti kada je pogodio Vardo. Na visokih 3:0 povisio je Vujica u 67. minuti, a sve što su domaći uspjeli uraditi do kraja bio je gol Ragipovića 15 minuta prije kraja meča.

Konačnih 4:1 postavio je Vrebac u sudačkoj nadoknadi meča.