Na 16. Federalnim susretima darivatelja krvi, koji su održani jučer u SRC Ajdinovići, naš dugogodišnji darivatelj Munib Lendo primio je prestižno priznanje Zlatni znak za 100 darivanja krvi!
Ovim izuzetnim činom, Munib je pokazao nevjerojatnu posvećenost i humanost, jer svakim darivanjem krvi dao je priliku za život onima kojima je bilo najpotrebnije. Zahvaljujući njegovoj nesebičnosti, spasio je bezbroj života i ostavio neizbrisiv trag u zajednici.
Njegova predanost i dugogodišnje volontiranje u službi čovjeka najbolji su primjer kako jedan pojedinac može činiti ogromnu razliku.
Munibe, hvala ti što svojim djelima inspiriraš sve nas da budemo bolji ljudi! - stoji u objavi Crvenog križa Općine Travnik.



