.

Luka Sučić predstavlja reprezentaciju BiH u Osijeku

06 Veljača 2025

Mladi Travničanin Luka Sučić predstavlja reprezentaciju BiH na ETTU turniru Croatia Open u Osijeku, javljaju iz Stolnoteniskog kluba CM Vitez.

U utorak je njihov član i trenutno najbolji mlađi kadet u BiH kao prvi reket sa reprezentacijom BiH otišao na turnir u Osijek. Turnir spada u kategoriju ETTU YOUTH SERIES sa vrlo jakom konkurencijom od preko 200 natjecatelja iz 21 države.

– Našem Luki želimo puno sreće, da predstavi sebe, klub i reprezentaciju u najboljem svjetlu i ostvari što bolje rezultate. Posebno idu zahvale svima koji su pomogli Lukin odlazak na turnir, a to su naš generalni sponzor cm-cosmetic market , firma Dom-projekt doo Travnik, Rent a car agencija Penkalo doo Vitez i Općina Vitez na čelu sa Općinskim načelnikom, priopćeno je iz STK Vitez.

 

IMPRESSUM


Web portal Travnički vjesnik

Email: info@travnicki.ba
Web: www.travnicki.ba

 

 

Web & CMS podrška
nesa