U čestitci nadbiskup moli Božji blagoslov za sve ljude kako bi se, posebice u vremenu koje je obilježeno ratnim tragedijama i stradanjima, vratili djelima dobrote i ustrajali na putu mirotvoraca i svjedoka Božjega mira te međusobnoga prijateljstva, sloge i bratskih osjećanja, solidarnost sa siromasima, prijateljima i susjedima.
Čestitku jednakoga sadržaja nadbiskup Vukšić uputio je također sarajevskom muftiji Nedžadu Grabusu, gosp. Denisu Bećiroviću i drugima.
(kta)