.

Nadbiskup Vukšić uputio čestitku u povodu Kurban-bajrama

27 Svibanj 2026

Mons. Tomo Vukšić, vrhbosanski nadbiskup, uputio je čestitku reisu-l-ulemi Islamske zajednice u BiH Huseinu ef. Kavazoviću i vjernicima Islamske zajednice u povodu Kurban-bajrama koji će muslimanski vjernici uskoro proslaviti kao blagdan sjećanja na Božje milosrđe i dobrotu te kao prigodu za vršenje djela milosrđa.

U čestitci nadbiskup moli Božji blagoslov za sve ljude kako bi se, posebice u vremenu koje je obilježeno ratnim tragedijama i stradanjima, vratili djelima dobrote i ustrajali na putu mirotvoraca i svjedoka Božjega mira te međusobnoga prijateljstva, sloge i bratskih osjećanja, solidarnost sa siromasima, prijateljima i susjedima.

Čestitku jednakoga sadržaja nadbiskup Vukšić uputio je također sarajevskom muftiji Nedžadu Grabusu, gosp. Denisu Bećiroviću i drugima.

(kta)

 

IMPRESSUM


Web portal Travnički vjesnik

Email: info@travnicki.ba
Web: www.travnicki.ba

 

 

Web & CMS podrška
nesa