Nakon završetka Svete mise u prepunoj auli Katoličkog školskog centra "Petar Barbarić" nazočni su mogli uživati u igrokazu "Milosrdni otac". Po završetku igrokaza upriličen je domjenak na kojem su nazočili mnogi uvaženi gosti. Treba napomenuti da su na današnjem svečanom danu prisustvovali: predsjednik ŽO HDZ BiH ŽSB i ministar zdravstva ŽSB Nikola Grubešić, predsjedatelj sabora ŽSB Josip Kvasina, ministrica obrazovanja, znanosti, kulture i športa ŽSB Katica Čerkez, ministar pravosuđa i uprave Jozo Budeš i dr.
Sutra se nastavlja svečano obilježavanje Katoličkog školskog centra "Petar Barbarić". U 17 sati u sjemenišnoj crkvi će se slaviti Sveta misa,koju će predvoditi nadbiskup Vinko Puljić. Nakon Misnog slavlja u 18 sati bit će upriličena Svečana akademija u auli Centra. Poslije akademije u 19 sati je domjenak.
/J.M./